Norvegija yra naujas atradimas ir lietuviams

Norvegija yra naujas atradimas ir lietuviams

Atraskime Norvegijos žavesį jau dabar ir tam nereikia labai didelių pastangų

Norint pasinerti į skandinavišką kultūrą, tereikia tik pagauti sėkmę, tai yra, išlaukti tinkamo momento, kai skelbiami pigūs pasiūlymai.

Rezervuoti internetu ir aviabilietai, galima sakyti, jau Jūsų kišenėje. Tereikės palaukti kelias minutes, kol internetu pirkti bilietai atsidurs nurodytame el. pašte 😉

Ar kada susimąstėte kodėl Norvegija žavi daugelį pasaulio keliautojų? Klimatas, kultūra, saugumas – tai dažniausiai pasitaikantys atsakymai. Tik ar tikrai?

Norvegijos turistiniais malonumais įsitikinti nėra sudėtinga. Pigus lėktuvo skrydis, padeda atsakyti į daugelį klausimą. Smagu bent tai, kad reisai yra pakankamai dažni, o kainos niekada nebūna kliūtis.

Išlipę iš lėktuvo per daug nenustebkite. Norvegijos klimatas nėra be galo viliojantis. Čia dažnai lyja, žiema iš kiemo bėgti niekur neskubama, pučia smarkus vėjas. Vykti reikia pasiruošus. Visada pasidomėkite orų prognoze bei išsirinkite norimą metų laiką. Norvegijos krantų Viduržemio jūra neskalauja, be galo didelių karščio bangų nesutiksite. Tinkama apranga bei avalynė yra būtina. O jei esate tas žmogus, kuriam gražiausias ir maloniausias metų laikas su balta spalva asocijuosi atvykite čia Kalėdiniu laikotarpiu. Šalį įsimylėsite.

Po pažinties su klimatu lauks kita staigmena. Ji niekada nebūna maloni. Norvegija – turtinga šalis, nedidelių kainų neverta tikėtis. Joms dera pasiruošti. Pigus lėktuvo bilietas – jau padeda teisingai paskirstyti išvykos biudžetą. Nebijokite, badauti tikrai neteks, bet pirkti reiks pakankamai atsakingai.

Daugelis žmonių, kurie svajoja iš arčiau susipažinti su Norvegijos gamta, to nepadaro, nes per daug laiko praleidžia miestuose ir miesteliuose. Nesuklyskite ir jūs. Veiklos visur užtenka, bet savo norus įgyvendinti reikia. Norite atsidurti laukinėje gamtoje? Išsinuomokite automobilį ir keliaukite. Norvegijos gamta labai graži, bet ją reikia atrasti, pati ji pas jus tikrai neateis. Šiek tiek pastangų, truputis išlaidų ir jau turėsite nepakartojamas atostogas.

Nebijokite išbandyti ir naujų pramogų, gal niekada gyvenime meškerės savo rankose nelaikėte? Atėjo metas, čia kimba stambiausios žuvys. O gal visada svajojote apie ekstremalaus sporto jaudulį? Norvegai jį propaguoja bei tai geba supinti su vikingų kultūra.

Nepamirškime ir vietinių gyventojų. Jie bendrauti mėgsta, su jais kalbėtis verta, nes tik tada susižinosite apie naujausias pramogas bei geriausius pasiūlymus. Tik nereikia būti be galo įkyriems. Mandagumas ir taktiškumas čia yra labai vertinamas. Beje, šalyje nusikalstamumas nėra labai didelis, tada galite laisvai keliauti ir nebijoti dėl savo sveikatos. Bet vis dėl to, jei abejojate ir esate susirūpinę savo sveikata, apsidraudimui galite pasirinkti ir patį pigiausią draudimą, kuris yra siūlomas internetu ir kainuoja vos keliasdešimt litų.

Norvegija – unikali šalis. Vėsus klimatas dera su įspūdingais fjordais, natūralus gamtos grožis su draugiškais vietiniais. Šiaurietiškas gyvenimo būdas turi savo paslapties šydą, o jį galima praskleisti tik keliaujant.