Auto draudimas gali būti pigus

Auto draudimas gali būti pigus

Mašinos draudimas yra populiariausias Lietuvoje iš visų draudimo rūšių
Lengvųjų automobilių savininkai ieško geriausio privalomojo transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo pasiūlymo. Kaip neapsigauti ir nepermokėti? Tai aktualūs klausimai. Dažnai auto draudimas siūlomas geromis kainomis tuomet, kai jis įsigyjamas internetu.
Privalomasis automobilio draudimas užtikrina tai, kad įvykus avarijai bus atlyginti kitiems asmenims padarytos žalos nuostoliai. Tai ne tik turto, bet ir sveikatos žalos patirtų nuostolių atlyginimas. Kartais painiojamos sąvokos apie žalos atlyginimą. Draudžiantis privalomuoju transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės draudimu jūsų padaryti nuostoliai kitiems eismo įvykio dalyviams bus atlyginti, tačiau jums ne. Jei norite apsaugoti ir savo automobilį nuo galimų pasekmių, tai turėtumėte draustis papildomai KASKO draudimu. Tiesa, daugeliu atvejų tai daryti naudinga, jei automobilis naujas ar brangus. Taip yra todėl, kad jis gerokai brangesnis, nei privalomasis draudimas.
Kaina – aktuali daugeliui. Labiausiai ji nustebina ką tik vairuotojo teises gavusius. Tiesa, nustebina ne gerąją prasme, juk jie yra patys rizikingiausi eismo dalyviai, kurie turi mokėti didelę draudimo kainą. Jiems mašinos draudimas tampa brangus. Tam, kad nepermokėti už draudimo polisą reikia ieškoti geriausio pasiūlymo. Tai galima daryti atvykus į draudimo bendrovę arba internetu. Pastarasis būdas labai patogus tiems, kurie visur skuba ir neturi laiko. Internete yra draudimo skaičiuoklės, kurių pagalba galima apskaičiuoti skirtingų draudimo bendrovių pasiūlymus.
Privalomasis transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas yra privalomas ir vienodas visiems, kurie turi savo vardu registruotą motorinę transporto priemonę. Skiriasi tik kainos, kurias siūlo skirtingos bendrovės. Kodėl siūlomi skirtingi pasiūlymai? Taip nutinka dėl draudimo bendrovių taikomų kriterijų vairuotojams, kurie turi įtakos rizikingumui. Tarkim, vienoje bendrovėje rizikingas vairuotojas bus tas, kuris neturi 3 metų vairavimo stažo, o kitoje – 5 metų. Tokių rizikingumo kriterijų yra daug, todėl kreipiantis į kelias bendroves, kurios draudžia vairuotojus, rasime priimtiną pasiūlymą. Net ir ką tik pradėjęs vairuoti vairuotojas gali rasti priimtiną kainą.
Nepamirškite, kad turite laiku pasirūpinti draudimo polisu. Jei jūs neturėsite privalomojo transporto priemonių draudimo, tai galite turėti nemalonumų ir gauti baudą iš kelių policijos pareigūnų. Taip pat nutikus eismo įvykiui, jums gresia dar didesni nemalonumai, jei neturėsite draudimo poliso.
Jaustis saugiam kelyje norisi kiekvienam vairuotojui ir visai nesvarbu ar jis ką tik gavo vairuotojo pažymėjimą, ar vairuoja jau kelis dešimtmečius. Apsidrauskite laiku ir pamirškite galimus netikėtumus ir išlaidas.