Airiškos vilionės keliauti

Airiškos vilionės keliauti

Airija vilioja turistus iš viso pasaulio, o lietuvių ten galima sutikti vos ne kas trečią, nes pigus aviabilietai skelbiami kasdien.

Airija – vienas unikaliausių Europos kampelių. Salos gyventojai visada buvo apsukti mitų ir legendų. Dabar tai vieta, kurioje gera gyventi, apsimoka dirbti bei nuostabiai pailsėti galima.

Jūros perplaukti nereikės, Airijos krantus galima pasiekti lėktuvu, žinoma, tik su tuo ką siūlo pigūs aviabilietai. Pataupykime pinigus kaip mums leidžia lėktuvo bilietai, nes šalyje rasite vietos, kur norėsite išlaidauti. Geriau pagalvokime – kodėl visas pasaulis taip mėgsta Airiją ir jos gyventojus.

Čia gyvena leprikonas, tai airių mitologinė būtybė, siejama su turtais ir laime. Aukso puodas, vaivorykštė, nedidelis ir lengvai piktas asmuo, kuris beveik visada būna žaliai apsirengęs. Jį pagausite, tikrai nepasigailėsite. Deja, jie yra be galo gudrus, nors į medžioklę susiruošti verta.

Airiškos sėkmės bent kruopelytės nori daugelis. Ją sučiupti nesunku, bet ilgai savo rankose sudėtinga. Asmenys, kurie pavargsta vaikyti savo laimę laukuose, kartėle nuplauti skuba į pub’us. Svečiams šios įstaigos patinka, o čia ir renkasi tikrieji airiai, kurie dalijasi savo sėkmės ar nuoskaudų kupinomis istorijomis.

Beje, vietiniai mėgavimąsi tauriausiais gėrimais supranta, kaip gan svarbų procesą, o jį visada lydi prasmingi tostai. Pabandykite juos išgirsti, šiek tiek išminties tikrai pasisemsite.

Žinoma, ir savo žalia gamta šis kraštas turistus vilioja. Plačios pievos, lengvas lietus ir avys. Beveik tradicinis šalies kraštovaizdis, tik neapsigaukite. Pasistenkite aplankyti šalies pakrantę, skardžiai, siautulingas vėjas jus tikrai nustebins.

Airija tikrai nėra pilka šalis, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, nors dangus gan dažnai čia būna apniukęs. Miestų gyventojai išmoko pilkas dienas praskaidrinti ir nebijo savo namų durų gan ryškiomis spalvomis papuošti. Akcentas nedidelis, bet nuotaika šviesesne tampa. Galite pasiteirauti koks metų laikas pats tinkamiausias aplankyti šią paslaptingą šalį? Jo nėra, nors metuose viena diena egzistuoja, kai visa šalis lengvai pakvaišta. Žinoma, tai Šv. Patriko diena. Siautulio žodžiais aprašyti neįmanoma, jį reikia tik patirti.

Panašu, kad žodis nuobodu, Airijai netinka. Nepamirškime ir jos muzikantų. Visi girdėjome keltišką muziką, gal matėm ir ritmingai šokinėjančius šokėjus, bet šiame krašte susikūrė ne viena pasaulio lygio grupė. U2 žinomiausia, čia jų namai, aplankykime juos, būtų gėda pasielgti kitaip.

Aviabilietai internetu – greita ir pigu kiekvienam, kuris nori pamatyti šią nuostabią šalį Airiją.

Airija – tikra kontrastų šalis, nedidelis žemės lopinėlis, kuris pasaulį sužavėti sugebėjo. Kraštas unikalus ir jei čia dar nebuvote, tai kitas atostogas praleiskite krašte, kur ganosi avys, skamba dainos bei paslaptingasis leprikonas gyvena.