Pigūs lėktuvų bilietai į tulpių šalį

Pigūs lėktuvų bilietai į tulpių šalį

Skrendam pigiai ten, kur tulpės žydi

Olandija – puiki atostogų šalis. Kultūros ir įdomybių kupinas kraštas, kur nuvykti nėra nei sunku, nei brangu. Pigūs lėktuvų bilietai į šį Europos regioną niekada daug nekainavo, tad joje apsilankyti yra tikslingai, kai poilsiui daug lėšų nėra, bet noras atsidurti kitoje šalyje verda keliautojo viduje.

Nors Olandijoje verta apsilankyti ne vien tik dėl ekonominių sumetimų. Čia yra ir tinkamos sąlygos, nes dauguma vietinių laisvai kalba anglų kalba, o tai visada šaunu. Nelieka kalbos barjero, galima iš arčiau pažinti olandišką gyvenimo būdą bei papročius. Todėl rinktis pigių pasiūlymų paslaugas verta, nes aviabilietai pigūs, šia kryptimi būna beveik kasdien.

Mėgstate vandens sportą? Tada, tai jūsų svajonių šalis. Jėgos aitvarai, kelionės baidare bei kitos vandens pramogos žavi ne vieną sporto entuziastą. Jei aktyvus sportas nėra prie širdies, visada galima pasimėgauti lengvu pasivaikščiojimu po Vatų jūrą. Pramoga tikrai verta dėmesio, suprantama, ji šiek tiek purvina bei drėgna, bet galimybė pavaikščioti jūros dugnu su patyrusiu gidu, kuris ne tik ne tik įdomiai perteikia informaciją, bet ir parodo vietinę florą bei fauną, tai unikali patirtis, kuri geriau leidžia pažinti šio regiono gamtą.

Olandija ne tik savo klimatu ar gamtos grožiu vilioja. Čia yra ir puikių miestų, su įvairiaspalvės kultūros segmentais. Į Olandiją susiruošėt tik kelioms dienoms? Tada neskubėkite ir apsistokite Amsterdame. Kanalais išvagotas miestas bei visur sutinkamai dviračiai, tikrai didelis skirtingų muziejų pasirinkimas, kai kurie gali būti be galo ekscentriški, daug kavinių ir užeigų kur galima sočiai ir pakankamai nebrangiai pavalgyti ir, žinoma, olandiškas alus. Jo skonis ypatingas, patys aludariai juokauja, kad geriausių gaminių niekada neišveža, jis paliekamas vietiniai rinkai.

Na, o jei atvykote į Olandiją ilgesniam laikui, tai vienoje vietoje per daug ilgai neužsibūkite. Patys olandai mėgsta judėti bei aktyviai leisti laisvalaikį. Tad galite aplankyti ne tik kitus miestus, bet ir kaimynines šalis. Neretai savęs klausiame – koks metų laikas tinka kelionei į vieną ar kitą šalį. Olandijoje galima lankytis ištisus metus, veiklos čia užtenka, o tie, kurie nusprendė su šalimi susipažinti ne turistų sezono metu, liks maloniai nustebę, nes turės puikią progą susipažinti su kasdieniu gyvenimu.

Na, o jei Jus, vis dėlto, pigūs skrydžiai Europoje sugundys keliauti, o dar mėgstate lankytis skirtinguose muzikos festivaliuose, tai Olandija tikrai turi ką pasiūlyti, nuo Pinkpop iki Šiaurės jūros džiazo festivalio. Čia susirenka visos pasaulinio lygio muzikos žvaigždės. Abejoti nereikia, geriau įsigyti pigius lėktuvo bilietus ir kelias dienas praleisti įkvepiančio grožio Olandijoje.