Nuotėkų valymo įrenginiai ir bakterijos
Kada paskutinį kartą tikrinote savo namo nuotėkų valymo įrenginius?
Taip jau yra, kad žmonės yra pratę galvoti, jog, jei įsigijo susimontavo ar gavo dovanų naują daiktą, mechanizmą, kad jo prižiūrėti nereikia. Ir juo bus galima naudotis mažiausiai 5 metus. Klystate, jei kalbama apie nuotėkų valymo įrenginius, nuo kurių darbo priklauso Jūsų komfortas buityje.
Nuotėkų valymo įrenginiai
Nuotėkų valymo įrenginiai privalo būti prižiūrimi, arba jų priežiūrą reikia pradėti jau nuo pirmųjų sistemos sumontavimo dienų ir tuojau paaiškinsime kodėl. Taigi, savo buityje visi naudojame chemines priemones, tiek vonioje, tiek skalbyklėje, tiek indų plovimo proceso metu. Kartu su šarmais, cheminiais elementais į nuotėkų sistemą patenka ir organinės medžiagos, tai maistas, su maistu atlikę riebalai. Kita organika, kuri patekusi į nuotėkų sistemą pradeda vykdyti savo juoduosius darbelius, tai yra jungtis ir sudaryti tam tikrus junginius. Jie ne tik, kad patenka į pačią valymo sistemą, bet dar ir prilimpa prie vamzdyno sienelių. Taip šie junginiai pradeda savo funkcionavimą ir kenkėjišką veiklą Jūsų naujoje sistemoje ir galima sakyti, kad blogosios bakterijos jau apsigyveno vamzdyne. Nuo tokių veiksmų neapsaugo net ir nuotėkų valymo įrenginiai ir nesvarbu, kad jie galėjo tik vakar būti sumontuoti Jūsų kieme. O pagalvokite kas dedasi nuotėkų sistemose, kurios funkcionuoja jau kelis metus ar daugiau? Vamzdyno bei nuotėkų valymo sistemos sienelės palaipsniui aplimpa minėtais junginiais, pralaidumas sistemoje pradeda mažėti, kol galiausiai, vieną dieną Jūs pastebėsite, kad dušo, virtuvės ar sanitarinio mazgo nuotėkos nebenori leistis į sistemą. O tada laukite bėdos, nes dėl to gali sutrikti visas Jūsų namo gyvenimas.
Priežiūros priemonės
Klausimas, kaip išvengti tokių nemalonumų ar problemų? Sprendimas yra labai paprastas. Visų šių junginių, tiek cheminių, tiek organinių medžiagų skaidymui pačioje nuotėkų sistemoje yra labai patogus ir efektyvus būdas. Tai į nuotėkų valymo sistemą patalpinti ir veisti gerąsias bakterijas. Buityje jos vadinamos bakterijos kanalizacijai, kurios sudėtį sudaro 100% natūralūs fermentai. Žinoma, daugelis buityje gali naudoti ir cheminius vamzdynų valiklius, bet taip elgiasi tik tie, kurie negalvoja apie savo įrenginių sistemos ilgaamžiškumą, funkcionalumą bei pačią gamtą. Juk cheminiai elementai naikina visus gyvius gamtoje. Todėl jei norite, kad jus suptų gyvoji gamta, nustosite naudoti valiklius, kurie yra priešiški ir kenksmingi gamtai ir pasirinksite bakterijas kanalizacijai, kurios jokios žalos gamtai nedaro, o reikiamą skaidymo funkciją įrenginių sistemoje atlieka daug greičiau ir saugiau.
Profilaktinė priežiūra
Žinoma, kad susimontavus naujus nuotėkų valymo įrenginius, neprivalu iškart ten pilti bakterijas dideliais kiekiais. Kol įrenginiai yra nauji, jiems pakanka tik profilaktinės priežiūros, kad jie funkcionuotų ilgai o jų darbinis našumas nesumažėtų net ir po kelių metų naudojimo. Todėl dėl bakterijų naudojimo naujiems įrenginiams pasitarkite su jas prekiaujančiais atstovais ir sužinosite, kad nuotėkų įrenginių priežiūra nėra sudėtinga ir nereikalauja didelių išlaidų 🙂
Bakterijos valymo įrenginiams.
Bakterijos valymo įrenginiams;
Kanalizacijos kvapo naikinimas;
Kaip prižiūrėti valymo įrenginius;