Category Posts Navigation

Kam SEO paslaugos ir straipsniai yra reikalingi

Posted by kryzius

Kam SEO paslaugos ir straipsniai yra reikalingi

SEO paslaugos, straipsniai ir tekstai yra būtini kiekvienai internetinei svetainei, kad jus atrastų klientai! Jei norite, kad klientai Jūsų teikiamas paslaugas ar siūlomus produktus atrastų internetinėje paieškos sistemoje, Jums tereikia pasiskaičiuoti galimą mėnesinį investicinį paketą, susisiekti su SEO paslaugas teikiančiais specialistais, atlikti svetainės SEO analizę ir gauti pasiūlymą darbų atlikimui.

Naudinga pasidomėti:

Tie kas domisi SEO optimizavimu jau žino, o tie, kurie su informacija susiduria pirmą kartą informuojame, kad šios paslaugos nėra vienos ar kelių dienų darbas. SEO paslaugos svetainėms vyksta keliais etapais, todėl užima labai daug laiko, kol pasiekiamas galutinis rezultatas. Todėl teks apsiginkluoti kantrybe, kad investuodami sulauktumėte ir rezultatų.

Taigi, visų pirma, norime pasisakyti, kad visos kuriamos internetinės svetainės, kurias kuria šiuolaikiški svetainių kūrėjai, į svetainės vidų SEO pagrindus jau sukelia savaime ir jų nebereikia prašyti ir klausti apie SEO atskirai. Todėl tokios svetainės jau yra paruoštos, galima sakyti SEO optimizavimui. Na, bet, bet kokiu atveju SEO specialistai privalo patys įsitikinti, kad internetinės svetainės viduje yra viskas sutvarkyta jos kėlimui ir paslaugų atlikimui, o SEO straipsniai randasi savo vietoje. Juk, net ir chirurgai neoperuoja paprasto apendicito, kol asmeniškai neįsitikina ar tikrai liga ten, kur manoma. Tad ir SEO specialistai privalo įsitikinti ar Jūsų svetainės viduje yra sukelti visi tinkami kodai, tinkamai sudėlioti title, descriptions ir 100 procentų paruošta kėlimui.

Suprantama, jei specialistai aptinka tam tikrų trūkumų, jie juos pašalina ir viską sudėlioja bei sustyguoja taip kaip privalo būti, norint svetainę kelti paieškos sistemoje. Jei svetainė yra sudėtingą, turi labai daug kodų, nukreipimų ar sujungimų tarpusavyje, tada specialistai surašo savininkams visas rekomendacijas, ką privalo savininkai atlikti svetainėje, ką pakoreguoti. Tiesa, tai atlikti privalo ne savininkai, bet jiems pateiktas rekomendacijas savininkai pateikia svetainės kūrėjams, kurie arba pamiršo, arba tikslingai nepatalpino į svetainės vidų. Gal tikėjosi, kad kada nors bus kreiptą sis ir dėl seo pagrindų, už papildomą mokestį? Na, bet čia tik spėlionės.

Po vidinio internetinės svetainės optimizavimo, kuris gali trukti savaitę ar net kelis mėnesius, priklausomai nuo pačios svetainės struktūros ir dydžio, pradedami paruošiamieji darbai optimizavimui iš išorės. Taigi, šioje srityje, išorinio optimizavimo metu, į pagalbą bus pasitelkti ir SEO straipsniai, tekstukai ir kitokie rašinėlio pobūdžio tekstukai, kurie bus patalpinti tiek pačioje svetainėje, tarpusavyje surišti nuorodomis, tiek patalpinti įvairiose bloguose, tinklaraščiuose ar svetainių kataloguose. Visi šie procesai trunka nuo kelių mėnesių iki kelių metų.

Taigi, jei galvojate, kad Jums pajėgu visa tai įgyvendinti be SEO specialistų, tada linkime sėkmės ir laukiame, po kelių mėnesių pas mus Jūsų užklausimo dėl paslaugos suteikimo! 😉

Straipsnis parašytas: 2014-10-08

2 Comments

  • […] kad svetainės vidinė struktūra. Namas nestovi be pamatų, todėl ir svetainė privalo turėti SEO pagrindą, kuris ir suteiks galimybę kelti visą informacinę bazę iš svetainės į internetinę […]

  • […] nuo SEO straipsnių užsakymo ir bandymo prikišti jais visus žinomus blogus. Teisingai, SEO paslaugos prasideda nuo svetainės vidinio optimizavimo. Tam reikalinga prisijungti specialistams prie […]

Tinklas