Kaip susirasti pigų skrydį pačiam

Kaip susirasti pigų skrydį pačiam

Apie pigių skrydžių paiešką paprastai

Pabandykime aptarti kaip žmonės dažniausiai ieško pigių skrydžių pasiūlymų, kur daro pagrindines klaidas. Klaidų analizė leidžia padaryti tinkamas išvadas bei išmoko žmones tinkamai elgtis vienoje ar kitoje situacijoje.

Pigūs lėktuvų bilietai. Pagrindė klaida, tai pasikliovimas viena oro linijų kompanija. Žinoma, kad būti lojaliu klientu apsimoka, bet čia ne futbolo ar krepšinio varžybos, kai reikia palaikyti vieną ar kitą komandą. Pigius skrydžius teikiančios bendrovės negali gyventi be konkurencijos. Na, o keleiviams telieka pasinaudoti neretai pasitaikančiomis šių varžytinių klaidomis. Ieškokime maršruto, kuris mus tenkintų, o ne bendrovės, kuri teikia tas paslaugos. Paslaugų kokybė ar taisyklės bus beveik visada identiškos. Nors su sąlygomis susipažinti verta, tai padeda išvengti nereikalingų mokesčių ar kitų sunkumų.

Labai klystame, kai lėktuvą prilyginame automobiliui, nes norime atvykti kiek įmanoma arčiau savo kelionės tikslo. Būtų fantastiška, jei išlipus iš lėktuvo, vos už penkių žingsnių ar minučių galėtumėm stovėti prie Eifelio bokšto. Puikiai žinome, kad realybe yra šiek tiek kitokia. Elementarus pavyzdys, norime keliauti į Miuncheną, bet tomis dienomis nėra jokio skrydžio ten. Galima pasielgti išmintingai ir skristi į Berlyną. Teliks sėsti į traukinį, kelios valandos ir jau pasiekėm savo tikslą. Žinoma, tai nėra pats greičiausias keliavimo būdas, bet gal turite tam laiko, o gal lėktuvo bilietai nė šimto litų nesiekia. Įvertiname visas aplinkybes ir priimame teisingus sprendimus. Pats blogiausias apsisprendimas būtų išvis nekeliauti. Tokios klaidos nedarome, kelionės ne tik padeda atsigauti, bet ir suteikia realių iššūkių gyvenime. Juos įveikti visada yra naudinga.

Akivaizdu, kad pigi kelionė prilygsta šachmatų partijai. Visada reikia numatyti ėjimus į priekį, o kai nesiseka – neišsigąsti. Improvizacija kelyje dar niekam nepakenkė. Galima ir skristi su keliais lėktuvais, tai ta pati šachmatų partija. Vienintelis minusas – keliavimo laikas.

Ne visi turi marias laisvo laiko, o gal labai ilgai ir kelyje užsibūti nemėgsta, tad tokiems asmenims galima pasiūlyti pamiršti pigius skrydžius. Tiesioginių maršrutų bijoti nereikia. Jie kainuoja daugiau, bet savo tikslą galite pasiekti žymiai greičiau. Ne paslaptis, kad asmuo, kuris nori sutaupyti, pradžioje turi ir šiek tiek išleisti. Šioje vietoje lojaliu klientu būti apsimoka, nes naujausi pasiūlymai, nuolaidos ir akcijos pasieks būtent jūsų pašto dėžutę.