Kaip susimedžioti pigiausius aviabilietus Lietuvoje

Kaip susimedžioti pigiausius aviabilietus Lietuvoje

Ne paslaptis, kad pigiausius aviabilietus Lietuvoje medžioja ne tik lietuviai, bet ir į mūsų šalį papramogauti, gal pailsėti, o gal ir susirasti antrą pusę atvykę užsienio piliečiai. Iš kur Lietuvoje užsieniečiai ir kam jiems ieškoti aviabilietų?

Keliaujančių ar mėgstančių keliauti lėktuvais pasaulyje yra labai daug. Taip pat ir keliaujančių įvairiais būdais apstu, todėl ne visi perkantys bilietus į mūsų šalį, juos užsisako į abi puses. Gali būti, kad pigiausi aviabilietai buvo įsigyti tik į vieną pusę ir tik tam, kad keliaujantieji galėtų atsidurti Vilniaus oro uoste, o jau iš ten, gal būt, jie jau keliaus dar kur nors kitur. Bet laukdami tarpinio skrydžio, jie gali aplankyti ir mūsų šalies sostinę, Vilnių. Ir nebūtinai apžiūrėti Vilniaus, nes tarpiniams skrydžiams gali būti pasirinktas ir Kaunas, arba Palanga. Tai priklauso nuo to, į kurį oro uosta aviabilietai buvo pigiausi.

Kaip sakoma, kol nereikia bilietų kur nors, tai jų pilna ir apstu, nors su šakėm kabink. Bet kai netikėtai atsiranda poreikis įsigyti lėktuvo bilietus tam tikra kryptimi, aviabilietai jau tampa lyg deficitas. Žinoma, jų yra ir visada bus, bet kalbiu apie aviabilietus, kurių kaina galėtų pritrenkti pigumu ir priverstų iškart juos užsisakyti.

Pigiausia aviabilietai, išduosiu nedidelę paslaptį, pigiausiais būna tik tada, kai Jūs nesirenkate krypties ir jų ieškote spontaniškai. Tada tikrai galima atrasti ženkliai mažesne kaina bilietų, bet tik jau suplanuota kryptimi. Jūs tos krypties nepakeisite. Pavyzdžiui, jei pamatėte pigius bilietus į Paryžių, tai juos įsigiję galimybės parduoti ar perduoti trečiosioms šalims nebe pavyks. Kodėl. Tam ir skelbiami pigiausi aviabilietai, nes jie turi tam tikras sąlygas. Išvykimo laikas gali būti labai ankstus pagal Lietuvos laiką, bilieto kaina bus be priskaičiuoto bagažo mokesčio, o kryptis bet kuri.

Bet tai nėra blogai, nes bemedžiojant tokius pigius aviabilietus galima “popigiaja” prisigaudyti ne tik vieną bilietą, bet visą tuntą, tik spėk grįžti iš kelionės ir vėl leki.

Taip, pigiausi ar pigūs lėktuvų bilietai, jei nesirenkate konkrečios krypties tikrai gali Jus pakerėti savo kaina, todėl niekada neskubėkite pirkti brangių ir neplanuokite kelionės konkrečia kryptimi. Tik tada Jums pavyks susimedžioti bilietus lėktuvui vos už 50-70 litų pirmyn ir atgal. Nebūkite išdidūs, rinkitės atsitiktines keliones ir taip sutaupykite ant planuojamos visos kelionių grandinės visiems metams. Juk taip smagu, kai dar neišskridus į vieną kelionę jau žinai, kad tavęs laukia dar kelios panašios tik skirtingomis kryptimis 😉

 Draudimas