Informacija apie auto signalizacijas

Informacija apie auto signalizacijas

Auto, GSM apsauga, peidžiarinė signalizacija
Automobilių savininkai išleidžia daug pinigų ne tam, kad įsigytų ir išlaikytų savo transporto priemonę, o tam, kad išlaidos dar nepadidėtų, todėl reikia iš anksto pagalvoti apie jos apsaugą nuo vagysčių ar apsaugoti nuo kitokios galimos žalos bei nuostolių, nes priešingu atveju nepadės net ir pats pigiausias draudimas. Dažniausiai ieškoma auto, GSM apsauga, peidžiarinė signalizacija.
Kaip išsirinkti tinkamą? Geriausia pasikonsultuoti su šios srities specialistais, kurie atsižvelgdami į jūsų turimą transporto priemonę ir turimus lūkesčius pasiūlys geriausią sprendimą. Šiuo metu labai populiaru sumontuoti GSM apsaugą. Tokia sistema susieta su jūsų mobiliojo telefono numeriu, todėl vykstant galimiems pažeidimams bus siunčiami SMS pranešimai arba skambinama į nurodytą mobilioj ryšio telefono numerį. Yra ir papildoma funkcija – mikrofonas. Tuomet galima pasiklausyti kas tuo metu girdima automobilyje. Šią apsaugos sistemą galima susieti su pasirinktos apsaugos tarnybos pultu ir tuomet pranešimai bus siunčiami apsaugos darbuotojams. Kainos skiriasi priklausomai nuo gamintojo ir papildomų galimybių. Pavyzdžiui, jei klientas nori, kad būtų papildoma galimybė sekti automobilį, tai turėtų rinktis tokį GSM modelį, kuris suderinamas su GPS imtuvu. Tuomet bus papildoma galimybė įvykus vagystei sekti transporto priemonės judėjimo ir buvimo vietą.
Pasirenkama auto, GSM apsauga, peidžiarinė signalizacija ar kitokia sistema leis ramiai palikti savo transporto priemonę. Saugumas mums visiems labai svarbus, todėl išsirinkti tinkamą ir jos montavimą patikėti specialistams yra būtina. Kita populiari apsaugos sistema – peidžiarinė signalizacija. Ji dar vadinama dvipusio ryšio sistema, nes yra valdoma atskiru dvipusio ryšio pulteliu. Valdymas vyksta nuotoliniu būdu.
Tokia apsaugos sistema yra tinkama daugeliui šiuolaikinių automobilių. Ji skiriasi nuo GSM tuo, kad transporto savininkas visą reikiamą informaciją mato ne savo mobiliajame telefone, bet pultelyje. Tai labai patogu, nes veikimo nuotolis yra apie 600 metrų. Be to, galima stebėti tokią svarbią informaciją, kaip, kad ar uždarytos visos automobilio durelės. Tai tinka užmaršiems vairuotojams, kurie dažnai būna išsiblaškę.
Pasirinkus bet kokią signalizaciją, kuri skirta automobiliui reikia atkreipti dėmesį ne tik į papildomas galimybes, kurių gali būti labai daug, tačiau ir į tai ar jos visos jums reikalingos. Nepamirškime, kad jos turės įtakos kainai, o vairuotojai dažnai nori kuo pigesnio varianto. Verta žinoti, kad geriau sumokėti šiek tiek daugiau, nei vėliau patirti nuostolių, dėl tinkamai nesuveikusios apsaugos sistemos.
Šiuolaikinis pasaulis ir saugumas yra aktualus klausimas mums visiems. Apsaugoti savo turtą ir netapti nukentėjusiuoju nuo vagių nėra neįmanoma užduotis, tereikia išsirinkti kokybišką apsaugos sistemą ir tinkamai ją sumontavus džiaugtis rezultatais.

Patalpinta: 2014-06-07