Draudimas internetu

Draudimas internetu pigiau siūlomas jau senei
Draudimas apsaugo mus nuo galimų finansinių išlaidų, kurios pasitaiko ne taip jau ir retai. Tai tarsi garantija to, kad nutikus netikėtumams neliksime su dideliais finansiniais nuostoliais. Galime rinktis transporto priemonės, būsto turto, kelionės, bagažo ir kitų sričių draudimą. Tai labai patogu. Bet kuris draudimas bus internetu pigiau, nei pasirinktoje draudimo bendrovėje.
Kokios draudimo rūšys pačios populiariausios? Žinoma, kad transporto priemonių privalomasis civilinis draudimas. Taip pat populiarus kelionių draudimas ir namų turto draudimas. Labai svarbu išsirinkti tinkamą pasiūlymą. Mums rūpi ne tik kaina, bet ir sąlygos. Geriausia, kai galima palyginti skirtingų draudimo bendrovių pasiūlymus ir tuomet pasirinkti tą, kuris pigiausias.
Daugeliui iškyla klausimai apie draudimo bendrovių nustatomas kainas. Kodėl jos skiriasi net ir tuomet, kai draudimas yra toks pats. Šiuo atveju nesudėtinga palyginti transporto priemonių privalomąjį civilinį draudimą, kuriuo turi būti apdraustos visos registruotos transporto priemonės. Pavyzdžiui, vienoje bendrovėje tam pačiam automobilio savininkui kainuos 300 Lt, o kitoje –198 Lt. Kodėl toks skirtumas atsakyti nesudėtinga, nes skiriasi kriterijai pagal kuriuos nustatoma, kiek kainuos vairuotojo rizika. Pavyzdžiui, vairuotojas neturintis 3 metų vairavimo stažo vienoje draudimo bendrovėje bus įvertintas, kaip rizikingas, todėl jam draudimas kainuos brangiau, nei kitoje, kurioje rizikingu laikomas 1 metų vairavimo stažas.
Renkantis kur apsidrausti daugeliu atvejų siūlomas auto draudimas internetu. Tai greitas ir paprastas būdas įsigyti draudimo polisą neišeinant iš namų. Tereikia apmokėti ir atsispausdinti. Jis kainuoja pigiau, nei pasirašant sutartį draudimo bendrovėje. Tokiu būdu draudžiasi vis daugiau automobilių savininkų. Tam, kad rasti geriausią pasiūlymą reikia peržvelgti kelis pasiūlymus.
Automobilį galime drausti tiek privalomuoju, tiek ir papildomu draudimu. Pavyzdžiui, KASKO draudimas. Juo galima apsidrausti nuo vagystės, stichinių nelaimių, gaisro ar eismo įvykio. Tai populiarus draudimas, kurį dažnai pasirenka brangių ir naujų transporto priemonių savininkai. Pavyzdžiui, pastatote šalia parduotuvės savo automobilį, o grįžę randate jį sugadintą. Tai dažnai nutinkanti situacija, todėl turint naują ar prabangų automobilį verta apsisaugoti nuo galimų nuostolių. Tokiu atveju jums draudimo bendrovė apmokės patirtus nuostolius.
Draudimas padeda daugeliui žmonių jaustis saugiems. Žinoma, kad jis nepadės apsisaugoti nuo nelaimingų nutikimų kelyje, tačiau padės nepatirti finansinių nuostolių. Nenumatytos nelaimės gali sugadinti jūsų planus, todėl verta apsidrausti nuo to. Netikėtos finansinės išlaidos neturėtų sukelti jums nepatogumų. Pasirūpinkite draudimu laiku ir pamirškite galimus rūpesčius.

Straipsnis patalpintas dar: 2014:08-19